Prohlížíte si stránky 'Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Černilově.

Černilov je obec ve východních Čechách, která leží asi 10 km severovýchodně od Hradce Králové - na silnici II / 308.
Náš černilovský evangelický sbor má za sebou velmi bohatou, zajímavou - i různorodou historii. Dnes je nám potom darována možnost radovat se z milé a přívětivé přítomnosti. Sbor tedy rozhodně nejsme velký - naopak v naší církvi patříme k těm nejmenším.
Členové sboru se schází pravidelně v kostele, v zimním období v Kulturním a spolkovém domě, každou neděli v 9 hodin k bohoslužbám.
Biblické hodiny probíhají vždy čtvrtou středu v měsíci od 18 hodin ve farní kanceláři.

Náš sbor je nyní administrován z Kláštera nad Dědinou.
Sbor řídí (dle platného církevního zřízení) skupina zvolených osob tzv. staršovstvo

Informace o zpracování osobních údajů